Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Renault 19 na drzewie

Jedna osoba została ranna w wypadku jaki wczoraj wieczorem wydarzył się na krajowej 61. Za Marianowem osobowe renault 19 zjechało z drogi i uderzyło w drzewo. Kierowcę z samochodu, który praktycznie owinął się na drzewie, musieli wycinać strażacy. W bardzo ciężkim stanie został przewieziony do szpitala.

Do wypadku doszło około godz. 19.30. Samochód był na łomżyńskich numerach rejestracyjnych. Kierowca - mężczyzna miał ok. 35 lat.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę