Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Urwisy z Łomży

W co się bawić, w co się bawić… Nie każda rodzina może sobie pozwolić na wyjazd wakacyjny z miasta. Ten fakt ma swoją dobra stronę: zmuszeni do zaradności od małego - ci co sami organizują wolny czas, lepiej sobie poradzą także w dorosłym życiu. Zaletą niewielkiego miasta jest łatwość wydostania się: na obrzeża, nad rzekę, do lasu, by odkryć swoje magiczne miejsca, które pozostaną wspomnieniem dzieciństwa. Które miejsca pozostały dla nich najważniejsze w Łomży, już się pewnie nie dowiemy, bo wątpliwe, aby się rozpoznali po 40 latach…                                                                       Ciekawość świata widać na tych twarzach, uwiecznionych bez pozowania. Malcy to pozornie łatwy temat dla fotografa. Trzeba liczyć na szczęśliwy traf - przecież tu filuterna mina trwała sekundę. Chłopcy mieli uwagę skupioną na czymś innym, stąd naturalność sytuacji. Zazwyczaj pierwszy plan powinien być ostry, wyostrzenie tylko jednej twarzy w środku obrazu uczyniło z niej najmocniejszy punkt kompozycji.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę