Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Płetwonurkowie sprzątali dno Pisy

Kilkaset kilogramów śmieci wydobyło z dna Pisy 10 płetwonurków z jednostek ratowniczo-gaśniczych w Kolnie i Łomży. Pod patronatem kolneńskiego oddziału Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej po raz pierwszy odbyła się akcja "Sprzątamy Pisę". Płetwonurkowie przecesali dno rzeki od plaży przy hotelu do tzw. plaży miejskiej. Wydobyto kilkaset butelek i słoików, szkło pobite, kieliszki, części samochodowe, foliowe torby, baterie, elementy zastawy stołowej. Zdaniem inicjatora akcji, prezesa kolneńskiego oddziału Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej Zbigniewa Podeszwika - rzece najbardziej szkodzą turyści, którzy w sezonie na łodziach przemierzają szlaki wodne z Warszawy na mazury. Powodem jest to, że przy brzegach nie ma ani jednego składowiska śmieci.


Dlatego z wnioskiem o ich urządzanie towarzystwo i strażacy zwracać sie będa do samorządów lokalnych, przez które płynie Pisa.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę