Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Śmierć w płomieniach

Drastycznego odkrycia dokonali wczoraj po południu strażacy gaszący pożar domu jednorodzinnego w Wąsoszu. W łóżku znaleziono nadpalone ciało 55-letniego mężczyzny. Nie miał szans na wydostanie się z palącego się budynku, gdyż był niepełnosprawny.

Do zdarzenia doszło około godziny 15.00 przy ul. 11-go Listopada w Wąsoszu. Ze wstępnych ustaleń strażaków wynika, że przyczyna pożaru mogło być zaprószenie ognia. Mężczyzna z niedopałkiem papierosa mógł zasnąć w łóżku. Pomoc przyszła za późno. Niepełnosprawny 55-latek zginął w płomieniach.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę