Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dn. 28.05.2010

Uprzejmie zawiadamiamy, iż nastąpiła koordynacja działań na rzecz niesienia pomocy powodzianom. Obecnie Łomżyńska Izba Przemysłowo – Handlowa w osobie Prezesa Macieja Zajkowskiego przystąpiła do powołanego przez Urząd Miejski Komitetu „Łomża Powodzianom”. Powołany Komitet zajmie się koordynacją zbiórki publicznej środków finansowych i darów rzeczowych prowadzonej na terenie naszego miasta na rzecz powodzian.

Więcej informacji na naszej stronie www.iph.lomza.pl

Serdecznie dziękujemy za odzew ze strony Przedsiębiorców. Mamy nadzieję, iż w dalszym ciągu możemy liczyć na Państwa wsparcie w tej, jakże tragicznej sytuacji dla mieszkańców zalanych wodą. Nadal potrzebne są:

  • środki dezynfekujące, ochrony roślin;

  • meble, w tym łóżka;

  • sprzęt AGD (sprawny);

  • kołdry, pościel, koce, dywany;

  • szpadle, wiadra

  • materiały budowlane.

Wystarczy zadzwonić do biura Izby pod nr tel. 86-216-33-55 i zgłosić rodzaj „pomocy”. Wszystko zostanie zabrane i przewiezione do magazynu.

Dziękujemy.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę