Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dn. 26.05.2010 - Zaproszenie

Łomżyńska Izba Przemysłowo – Handlowa serdecznie zaprasza Państwa na spotkanie z Panem Jarosławem Kurakiem – przedstawicielem firmy AgriEnergia Sp. z o.o. z siedzibą w Łomży. Przedsiębiorstwo to planuje wybudować biogazownię na ul. Poligonowej. Spotkanie kierujemy do przedsiębiorców z ulic: Poligonowej i Poznańskiej oraz do wszystkich osób zainteresowanych inwestycją. W programie spotkania:

  1. Zastosowanie planowanej technologii.

  2. Bezpieczeństwo i ochrona środowiska.

  3. Transport i logistyka dostaw.

  4. Mozliwość neutralizacji zapachów z istniejącego zbiornika retencyjnego.

Bezpośrednie spotkanie umożliwi zapoznanie się z technologią stosowaną w Europie Zachodniej, technologią przyjazną otoczeniu.

Spotkanie odbędzie się dnia 28.05.2010r. (piątek) o godz. 9.00, w PWSIiP w Łomży przy ul. Akademickiej 14, II piętro sala 219.

 

Zapraszamy.

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę