Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Stypendium dla Kamila.

Kamil Andrzej Nowiński z Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Łomży otrzymał stypendium Ministra Kultury za osiągnięcia artystyczne w ubiegłym roku szkolnym. O ministerialne, jednorazowe stypendium mogą ubiegać się uczniowie, którzy otrzymali średnią ocen "5" z przedmiotów zawodowych i zdobyli znaczącą nagrodę w konkursie ogólnopolskim. Kamil - obecnie uczeń klasy VA łomżyńskiego "plastyka" zdobył Grand Prix na VI Ogólnopolskim Konkursie na Rysunek Satyryczny dla uczniów Szkół Plastycznych.

Wręczenie stypendium odbędzie się 25 października w sali balowej Zamku Królewskiego w Warszawie.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę