Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Spółdzielnia Perspektywa w Łomży oszczędza na zarządzie by inwestować.

Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej "Perspektywa" w Łomży obniżył sobie i swojemu zastępcy pobory. Wniosek prezesa w tej sprawie- i jednocześnie zmniejszenia etatowego zarządu z trzech do dwóch osób- pozytywnie rozpatrzyła rada nadzorcza spółdzielni. Da to, według prezesa Zbigniewa Lipskiego około 50 tys. zł oszczędności rocznie, które będą mogły być przeznaczone na inwestycje. "Perspektywa" sukcesywnie zmniejsza koszty funkcjonowania poprzez cięcia etatowe- obecnie pracuje tu o 1/3 mniej pracowników niz kilka lat temu, zaś od nowego roku ma byc mniej jeszcze o dwie osoby.


Te oszczędności i stałe zmniejszanie zadłużenia mieszkańców wobec spółdzielni (w tej chwili wynosi ono już tylko około 280 tys. zł) pozwoliły na zamrożenie czynszów co najmniej na najbliższy rok- poinformowały władze spółdzielni.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę