Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Był taki most...

Drewniany most, w dobrym miejscu na przeprawę - po żelaznym moście zniszczonym w II wojnie światowej - dziś betonowy. Z wyjątkową panoramą Łomży, więc miejsce romantycznych spotkań, spacerów, odpoczynku, sprawdzianu dorosłości… Moment pod wieczór, gdy nie chce się wyjść z kąpieli ale „gęsia skórka” i szczękanie zębami zmuszają największych chojraków do przerwania zabawy… Plama zanikającego „okna” światła łączy się w zwartą kompozycję z linią mostu, sylwetkami pływaków i brzegiem Narwi. Mniej jest, niż być powinno, „oddechu przestrzeni” z prawej strony obrazu - ale zbytnio nie przeszkadza umieszczenie najważniejszych składników centralnie, bo chodzi nie tyle o dynamizm, co delektowanie się miejscem akcji pływackiej i zatrzymanie na dłużej ulotności chwili…


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę