Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Pod Szablakiem

Nad Narwią budzi się wiosna… Jak dobrze trafić na moment odpowiedniego oświetlenia: tu cienie drzew na skraju lasu prowadzą wzrok do głównego tematu - Narwi, której wcale nie trzeba umieszczać centralnie, żeby  stała się najważniejsza. Idealnie w środku obrazu łódź, łącznik dwóch światów lądu i wody: ledwo widoczna, jakby już „zdążyła”  wrosnąć w ziemię, więc częściowo „po drugiej stronie lustra”, „tonie” w zeschłych liściach… a kiedy wybuchnie i przykryje ją zieleń - Narew bez kolejnej łódki będzie jeszcze bardziej pusta… Czy to nie Ansel Adams, słynny fotograf amerykański - zachwycony złapaniem wyjątkowego księżyca nad górami Yosemite - mówił o przyjemności znalezienia się we właściwym miejscu, o właściwym czasie…? Każdego z nas, choćby raz w życiu czeka coś wyjątkowego i tylko na jego drodze… Warto ćwiczyć oko, aby nie przegapić takich chwil.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę