Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 maja 2021 napisz DONOS@

Jubileusz Amazonek

Od jedenastu lat w Łomży funkcjonuje Stowarzyszenia Kobiet z Problemem Onkologicznym. Amazonki – bo tak potocznie nazywane są członkinie Stowarzyszenia spotkały się 19 października 1993 roku. Wówczas było ich 18-naście. Inicjatorką utworzenia Stowarzyszenia była świętej pamięci już lek. Ewa Iwanowska. Głównymi celami Stowarzyszenia, które zaczęto realizować od pierwszego dnia były: wzajemne wsparcie, podnoszenie kondycji psychicznej i fizycznej członkiń, profilaktyka chorób nowotworowych, promocja zdrowia i pomoc rodzinom z problemem onkologicznym.


Dziś Stowarzyszenie ma kilkadziesiąt członkiń i setki sympatyków.

więcej o Stowarzyszeniu Kobiet z Problemem Onkologicznym w Łomży
210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę