Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 19 czerwca 2024 napisz DONOS@

Prmocja wewnętrzna z dn. 29.04.2010-Galeria Narew Sp. z o.o.

 

Z propozycją zagospodarowania przez lokalnych przedsiębiorców powierzchni handlowej wyszła spółka Galeria Narew - członek naszej Izby. Bezpośredni kontakt ze wszystkimi chętnymi pozwoli przygotwać inwestorowi odpowiednie warunki współpracy z przyszłymi partnerami biznesowymi. Ta od lat oczekiwana inwestycja wchodzi w ostatni etap ralizacji, etap dostowania potrzeb lokalowych do planowanych przedsięwzieć, także lokalnych środowisk przedsiębiorców, jak również osób, które chciałyby spróbować własnych sił w prowadzeniu działalności gospodarczej.

 

 

 

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 

Edyta Gawrych
cz, 29 kwietnia 2010 14:18
Data ostatniej edycji: cz, 29 kwietnia 2010 14:21:59

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę