Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Łomżyńska policja ustaliła sprawcę tragicznego wypadku z ubiegłej soboty

Do wypadku doszło w minioną sobotę wieczorem na drodze Piątnica - Jeziorko. Kierujący samochodem osobowym mężczyzna potrącił dwie idące zgodnie z przepisami poboczem dziewczyny. 16-latka z Elżbiecina zginęła na miejscu, a jej 20-letnia koleżanka z Kolna z poważnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala w Łomży. Sprawcą okazał się 29-letni Krzysztof K. z gminy Łomża - poinformował dziś Radio Białystok rzecznik łomżyńskiej policji nadkomisarz Krzysztof Leończak.


Twierdzi, że nie zatrzymał się, by udzielić pomocy poszkodowanym, bo był w szoku. Zapewniał, że nie pije w ogóle alkoholu, więc również w sobotę był trzeźwy. Policja wystąpiła o areszt Krzysztofa K.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę