Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dn. 20.04.2010 - wystawa Władywostok

Szanowni Państwo,

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego Departament Współpracy z Zagranicą i Promocji, poinformował o organizowanym przez Wydział Promocji Handlu i Inwestycji przy Ambasadzie RP w Moskwie wystawie „Władexpo”, w której będzie uczestniczyć ze stoiskiem promocyjno – informacyjnym ( 1 – 3 lipca 2010r., Władywostok). Wyjazdowi na wystawę towarzyszyć ma także misja polskich przedsiębiorców zainteresowanych nawiązaniem kontaktów handlowych z Primorskim Krajem. Planowana wizyta we Władywostoku połączona będzie ze spotkaniami z przedstawicielami Primorskiego Kraju, miejscową administracją, izbą handlowo – przemysłową i organizacjami branżowymi.

Wystawa „Władexpo” poświęcona jest szeroko rozumianej problematyce podniesienia jakości życia – ekologia, energooszczędność, budownictwo, ochrona zdrowia i in. (szczegóły na stronie www.dalexpo.vl.ru). Władywostok będzie gospodarzem planowanego w 2012 roku szczytu państw-członków Wspólnoty Gospodarczej Azji i Pacyfiku, stąd też miasto realizuje wiele projektów infrastrukturalnych. Szeroki zakres już rozpoczętych i planowanych prac stwarza możliwość prezentacji polskiej oferty eksportowej w zakresie dostaw materiałów budowlanych i wykończeniowych, sprzętu, a także usług dla budownictwa.

Istnieje też szansa na szersze otwarcie rynku Kraju Primorskiego dla polskich produktów spożywczych, wyrobów przemysłu lekkiego, farmaceutycznego, budowlanego, agd i wielu innych.

 

Zainteresowanych proszę o kontakt z WPHI Moskwa – Ewa Fiszer (I sekretarz)

e-mail: moscow@trade.gov.pl

tel. +7 (495) 2311611; 2311621

 

 

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

Edyta Gawrych
cz, 29 kwietnia 2010 08:25
Data ostatniej edycji: cz, 29 kwietnia 2010 08:27:19

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę