Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Trzej młodzi mieszkańcy Łomży i Nowogrodu odpowiedzą przed sądem za rozboje

Zostali oni oskarżeni przez łomżyńską Prokuraturę Okręgową o popełnienie wielu rozbojów. Wykazywali się wyjątkową przebiegłością i okrucieństwem - twierdzi prokuratura. Marcin L. i Robert D. z Łomży oraz Marcin F. z Nowogrodu działali zwykle w rozbójniczym duecie, w różnych jednak konfiguracjach. Upatrywali sobie osoby o niepozornym wyglądzie, i zastraszając domagali się wydania pieniędzy lub wartościowych przedmiotów, n.p. radiomagnetofonu lub telefonów komórkowych. Jeśli napotykali opór - bili, kopali, i straszyli wywiezieniem do lasu. Telefonicznie zastraszali także rodziny swoich ofiar, które zamierzały o ich procederze powiadomić policję.


W sumie prokuratura oparła swój akt oskarżenia na kilkunastu czynach popełnionych przez tę trójkę w roku 2003 i 2004. Ustalono, że udział Marcina L. z Łomży był zdecydowanie mniejszy w całym procederze, dlatego będzie on mógł skorzystać z prawa dobrowolnego poddania się karze. Pozostałej dwójce grozi nawet 10 lat pozbawienia wolności.
210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę