Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

Pod Wizną

Najchętniej odwiedzamy Narew latem, w słoneczne dni - bo wydawałoby się: cóż może być pięknego w pochmurnym, smutnym krajobrazie ? A tymczasem łagodne rozproszone światło daje całkiem inne, weselsze, bardziej soczyste barwy; a w czarno-białej fotografii zwiększone bogactwo szczegółów. Jak wówczas zrobić dobrą fotografię ? Jak tworząc obraz uchwycić nastrój oczekiwania na sezon wzmożonych wędrówek rzecznych,  np. na pastwisko i powrót z mlekiem - możliwości komunikacji i odpoczynku, którego uroku pozbawione są mieszczuchy ? Tutaj Autor dokonał tego celująco, nie kadrując ciasno ani nie umieszczając łodzi centralnie. Zostawił z lewej strony trochę miejsca na odrobinę oddechu, domysłu, niedopowiedzenia… a po ukosie kadru w górnym rogu jaśniejszą, wolną między szuwarami przestrzeń wylotu, w nurt rzeki.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę