Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Tragiczna noc na Podlasiu.

W wypadkach zginęły dwie osoby. Kilka zostało rannych. Późnym wieczorem na drodze Piątnica - Jeziorko koło Łomży nieznany kierowca, prawdopodobnie wyprzedzając inny samochód, potrącił dwie idące poboczem dziewczyny. Jedna z nich 16-letnia Ania z okolic Piątnicy zginęła na miejscu. 20-letnia Agnieszka z Kolna, ciężko ranna trafiła do szpitala w Łomży. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia.


Nad ranem w Brańsku kierowca Volkswagena Vento wymijając w deszczu inny pojazd potrącił idącą środkiem jezdni 18-latkę. Ranną dziewczynę przewieziono do szpitala w Bielsku Podlaskim. Tragedia wydarzyła się też na torach kolejowych w miejscowości Machnacz koło Czarnej Białostockiej. Maszynista pociągu towarowego zauważył leżącego na torach mężczyznę. natychmiast zaczął sygnalizować dźwiękiem zbliżanie się pociągu i rozpoczął hamowanie, ale okazało się to bezskuteczne. 37-letni mieszkaniec Nowodworców nie reagował a pociąg nie zdołał wyhamować. Mężczyzna zginął. Policjanci zwracają uwagę, że pogorszyły się warunki jazdy, jest ślisko i zła widoczność. Kierowcy i piesi powinni zachować szczególną ostrożność. W samym Białymstoku wczoraj doszło do kilku wypadków, w których byli ranni, a dziś na ulicy Piastowskiej na przejściu dla pieszych Fiat Palio potrącił starszego mężczyznę, który trafił do szpitala.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę