Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

W Zambrowie oddano do użytku zmodernizowaną oczyszczalnię

Ponad 6 mln zł kosztowała zakończona właśnie modernizacja oczyszczalni ścieków w Zambrowie. Poziom dotychczasowych zanieczyszczeń, trafiających m.in. do Zalewu Zegrzyńskiego był tak wysoki, ze spółce miejskiej groziły wysokie kary za niszczenie środowiska i przebudowa była koniecznością. Funduszom własnym Zambrowskiego Ciepłownictwa i Wodociągów Miejskich przyszły z pomocą w finansowaniu wynosząca 912 tys. zł. dotacja z Ekofunduszu i 3,5 mln pożyczka z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska.


Kosztów modernizacji mieszkańcy Zambrowa nie odczują bardzo w rachunkach- obiecują władze spółki. Wzrośnie co prawda koszt amortyzacji, ale zmniejsza sie koszty remontów i zakupu środków chemicznych do uzdatniania scieków.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę