Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Las Jednaczewski

Znane miejsca - widziane inaczej. Tu:na nierównej drodze leśnej, przez szybę auta w ruchu - dzięki czemu uzyskano esencję tematu: wydłużone, bez zbędnych szczegółów portrety jednaczewskich sosen. Zadanie ułatwiło fotografowanie pod wieczór, gdy czerwone słońce już chowając się, podkreśliło górne partie drzew...           Mając pod nosem tak piękny las, mieszkańcy Łomży chyba nie zdają sobie sprawy jaki to skarb. Najczęściej  bywa pusty… choć to właściwie taki większy Park Miejski. Bezmyślną rolę spełniły tu z nawiązką media, strasząc skutecznie ludzi kleszczami i zboczeńcami pod każdym krzakiem. Jeden z kolegów, z którym regularnie urządzamy w„Jednaczewiaku” w różnych porach roku plenery fotograficzne, kpi sobie przewrotnie: -„A  mnie to nie martwi, kto chciałby żeby mu ludzie bez przerwy plątali się pod nogami” ?  Więc na razie jeszcze jest cicho, spokojnie, bez tłoku… i  ten kto umie patrzeć - ma szansę zauważyć piękno samej Natury, jak choćby strzelistych sosen, tuz obok nas…


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę