Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Chciał „wykupić” prawo jazdy...

Od roku do nawet 10 lat pozbawienia wolności grozi Janowi K. Mężczyzna wręczał policjantowi 2 tys zł łapówki za oddanie, zabranego wcześniej za jazdę pod wpływem alkoholu, prawa jazdy. Prokuratura w Wysokim Mazowieckim aktem oskarżenia w tej sprawie objęła także kuzyna mężczyzny – Waldemara K., bo on dzwonił do policjanta proponując „wykupienie” dokumentu.

Prokuratorzy mają niezbite dowody na usiłowanie skorumpowania policjanta, bo funkcjonariusz o złożonej mu propozycji „wykupienia” prawa jazdy poinformował komendanta, i Jan K. został zatrzymany na gorącym uczynku.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę