Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 maja 2024 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dn. 04.02.2010 - SSSE

 

Szanowni Państwo,

W dniu jutrzejszym, tj. 5 lutego br. o godz. 11.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łomży, odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Rozwoju, Przedsiębiorczości i Zagospodarowania Przestrzennego oraz Komisji Gospodarki Komunalnej, w sprawie wyjaśnienia podejmowanych działań, w celu utworzenia w Łomży Podstrefy Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W spotkaniu udział wezmą m.in.: Prezydent Miasta Łomża – Jerzy Brzeziński, Z-ca Prezydenta Miasta Łomża – Marcin Sroczyński oraz Prezes Zarządu SSSE – Bernard Maciulewski. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie.

 

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę