Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Zamieszanie w czasie sprzedaży lokat prywatyzacyjnych PKO BP na Podlasiu

Awaria systemu komputerowego sparaliżowała sprzedaż akcji PKO BP w niektórych oddziałach banku na Podlasiu. Problemy pojawiły się przed południem. Podczas rejestracji osób, które nie miały wcześniej kont w PKO BP system się zawieszał. Obsługa jednego klienta trwała nawet kilkadziesiąt minut. Nie sprawdził sie również system awaryjny. W efekcie wielu podlasian odeszło od okienek z kwitkiem bowiem o 13.45 została wyczerpana została pula lokat przeznaczona do prywatyzacji. To skandal - mówią ci, którym nie udało się założyć lokat z powodu awarii. Tak było m.in w Suwałkach, Grajewie czy Sokółce.


W Grajewie osoby, którym nie udało się założyć lokat złożyły do dyrektora oddziału protest. Pod listem podpisało się ponad 70 osób. Łącznie na Podlasiu założono 1518 lokat. Inwestorzy indywidualni mają jeszcze szansę kupić akcje poprzez biura maklerskie. Zapisy rozpoczną się 22 października i potrwają do 3 listopada. Pierwsze giełdowe notowanie akcji PKO BP jest planowane na 10 listopada.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę