Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Motyw ze spaceru

Szczęśliwi ci, co potrafią się cieszyć pięknem zimy. Fotografia to także zabawa - światłem i formą. Tutaj motyw bramy, wejścia w inny świat - poprzez nadmiar szczegółów stał się zapowiedzią czegoś tajemniczego, niepokojącego. Mocne słońce dało możliwość cyfrowego przetworzenia obrazu w czytelną akwarelę… W efekcie powstała bajka zimowa - odrealnienie motywu pozwoliło wyjść poza schemat zwykłej dokumentacji, w stronę piktoralizmu fotograficznego. W przypadku tego Autora, zajmującego się na co dzień malarstwem pejzażowym - olejnym i akwarelowym, poszukiwania formalne są zrozumiałe, zwłaszcza jeśli fotografia pomocna jest w postaci szkicu do obrazu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę