Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Wybory uzupełniające w gminie Wysokie Mazowieckie.

Swojego radnego wybierają dziś w wyborach uzupełniających mieszkańcy czterech wsi w gminie Wysokie Mazowieckie. Reprezentujący dotychczas w radzie gminy przedstawiciel mieszkańców Rusi Starej, Rusi Nowej, Mazur i Broku utracił swój mandat z powodu prawomocnego skazania przez sąd za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu. Aby wygasić jego mandat radni gminni potrzebowali aż dwóch głosowań. Dopiero na wezwanie wojewody i to zaledwie jednym głosem odebrano mu mandat.

O wakujące miejsce w radzie ubiega się dziś dwóch kandydatów, w tym także radny usunięty z tej funkcji, bowiem ustawa samorządowa zezwala na jego ponowny wybór.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę