Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Uciekinier z Czerwonego Boru wciąż na wolności

Już półtora miesiąca policja poszukuje więźnia, który zbiegł z zakładu karnego w Czerwonym Borze koło Łomży. Mężczyzna odbywa tam karę więzienia m.in. za kradzieże, jego wyrok kończy się w 2014 roku. 22-letni mieszkaniec Białegostoku, zbiegł w czasie prac przy porządkowaniu więziennej kaplicy przed Bożym Narodzeniem.

Zakład w Czerwonym Borze jest półotwarty. Oznacza to m.in., że w ciągu dnia cele nie są zamykane i osadzeni mogą swobodnie przemieszczać się po jego terenie, a część skazanych - za zgodą dyrektora placówki - może pracować poza więzieniem.

Zbieg nie miał zgody na pracę poza zakładem karnym.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę