Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża: termin otwarcia basenu wciąż nieznany

Jest szansa, że basen w Łomży będzie czynny w ferie, ale takiej pewności nie ma - mówią urzędnicy z łomżyńskiego Ratusza. Basen jest już gotowy od kilku miesięcy, ale cały czas brakuje w nim szafek z elektronicznym systemem sterowania. Zgodnie z umową, firma, która je dostarcza ma je zamontować najpóźniej do 10 lutego. Wczoraj (27.01) z-ca Prezydenta miasta, Marcin Sroczyński mówił, że basen może być czynny nawet w najbliższy weekend.


Łukasz Czech z Biura Prasowego łomżyńskiego Ratusza powiedział Polskiemu Radiu Białystok, że to najbardziej optymistyczny wariant. Montaż szafek zakończy się dopiero jutro (29.01) i nie jest powiedziane, że basen będzie czynny od razu. Dlatego termin otwarcia basenu nie jest jeszcze znany, choć niewykluczone, że może to nastąpić jeszcze w okresie tegorocznych ferii zimowych - dodaje Czech.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę