Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Łomżyńska zima

Nie zauważa się tematów do fotografii w zasięgu ręki, a mogą to być prawdziwe dzieła sztuki stworzone przez Naturę. Oświetlenie w zwykłym szarym zimowym dniu może dać w efekcie banalną dokumentacją. Groźne, zabójcze piękno mrozu będzie bardziej dramatyczne, jeśli zadbamy o kontrastową grę świateł, w tym przypadku: ostrego słońca. Oczywiście takie ukwiecone mrozem szyby łatwiej znaleźć w oknach drewnianych, to dodatkowe ulotne piękno i urozmaicenie naszej dawnej architektury.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę