Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Poseł LPR Andrzej Fedorowicz zamierza zawiesić immunitet.

Podlaski poseł Ligi Polskich Rodzin Andrzej Fedorowicz zapowiedział, że zawiesi immunitet poselski na czas trwania sprawy jaką prowadzi przeciw niemu warszawska prokuratura. Chodzi o głosowania na "cztery ręce". Poseł Fedorowicz podejrzany jest, że podczas posiedzenia sejmowej komisji finansów publicznych miał głosować za nieobecnego kolegę z klubu. Wczoraj prokurator generalny skierował do marszałka Sejmu wniosek o uchylenie immunitetu Fedorowiczowi. Poseł twierdzi, że teraz kiedy wpłynęło oficjalne pismo z prokuratury może zawiesić immunitet - wcześniej nie chciał się ustosunkowywać do informacji prasowych.


Andrzej Fedorowicz skierował dziś również zapytanie do sejmowej komisji służb specjalnych w sprawie dziennikarza radiowej "Trójki" Pawła Chomy, który jako pierwszy podał informację o głosowaniu na "cztery ręce ". Poseł chce sprawdzić czy nie jest on współpracownikiem specsłużb . Głosowanie za nieobecnego posła jest przez prokuraturę kwalifikowane jako poświadczenie nieprawdy. Grozi za to kara do 5 lat więzienia.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę