Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Narkotyki w Grajewie

Grajewscy policjanci zatrzymali 17-latka, który w domu miał ponad 100 gram marihuany oraz blisko 70 tabletek ekstazy. Narkotyki ukryte były w rurze pod wanna i w łóżku.

W miniony poniedziałek policjanci z Grajewa ustalili, że 17-letni mieszkaniec miasta może posiadać w domu narkotyki. Mundurowi wraz ze specjalnie przeszkolonym do wykrywania środków odurzających psem przeszukali miejsce jego zamieszkania. W łazience pod wanną w rurze odpływowej funkcjonariusze znaleźli foliową torbę, a w niej 110 gram marihuany. Natomiast w łóżku ukrytych było 67 tabletek ekstazy. W domu oprócz gospodarza przebywało jeszcze dwóch innych młodych mężczyzn. 19-latek z Ełku miał przy sobie 3 gramy marihuany oraz lufkę. Natomiast u 18-latka z Grajewa mundurowi znaleźli ponad 9 gram marihuany oraz elektroniczną wagę. Narkotyki zostały zabezpieczone, a ich posiadacze zatrzymani w policyjnym areszcie. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

źródło – oficer prasowy KPP w Grajewie


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę