Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Łomża - Nowogród

Ten autobus do Nowogrodu nie dojechał i jak zawsze, Natura okazała się silniejsza… 4o lat od wykonania tej fotografii sytuacje ciągle podobne. Tylko tamci pasażerowie nieco egzotyczni: palta do samej ziemi i ciężkie kożuchy...Dzielny konduktor przytrzymujący służbową torbę z forsą i biletami, zagrzewający pasażerów do przepchania samochodu w zamieci śnieżnej… A dziś?  A.D. 2010, kierowca rusza do Warszawy z opadającymi  drzwiami w super nowoczesnym autobusie, wyprodukowanym ponoć w Hiszpanii - dobrym na ciepłe kraje… Co parę kilometrów postój i beznadziejne próby uruchomienia zamarzniętych drzwi. Wyprawa do Stolicy trwa prawie 4 godziny. Zanim pneumatyka zadziałała… drzwi w czasie jazdy podtrzymywał jeden z pasażerów. Wyobraźmy to sobie: w zadymce, zacinającym śniegu wpadającym co chwila do środka, wszyscy powoli sztywnieją w fotelach… Czy ktoś po latach da wiarę przygodom na mazowieckich drogach ?

Bolesław Deptuła
so, 09 stycznia 2010 22:22
Data ostatniej edycji: nie, 10 stycznia 2010 12:07:28

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę