Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 maja 2024 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Żywa szopka w Łomży

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Kilkadziesiąt zwierząt zamieszkało w żywej szopce przy parafii Św. Andrzeja Boboli w Łomży. Każdego roku odwiedza ją kilka tysięcy mieszkańców regionu.

Szopka cieszy się ogromną popularnością, zwłaszcza wśród najmłodszych. Rodzice przyjeżdżają z dziećmi obejrzeć szopkę nie tylko z Łomży, ale także z pobliskich miejscowości.

Zwierzęta pochodzą od okolicznych gospodarzy, którzy pomagają proboszczowi parafii, ks. Andrzejowi Popielskiemu. (mCzar)


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę