Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wójt Gminy Piątnica uniewinniony

Sąd Okręgowy w Łomży uniewinnił wójta Gminy Piątnica Edwarda Ładę od zarzutu przekroczenia uprawnień przy budowie hali sportowej w Piątnicy. Ponad 3 lata temu śledczy zarzucili wójtowi, że źle wybrał ofertę firmy, która miała być głównym wykonawcą. Po jej bankructwie, bez przetargu zlecił dokończenie budowy spółce, która miała pracować przy budowie jako podwykonawca. Ale, jak w uzasadnieniu podkreślił sędzia Łukasz Wołkowicz, zgodził się na to Urząd Zamówień Publicznych. Poza tym tylko to gwarantowało terminowe ukończenie inwestycji i dzięki temu gmina nie straciła wielomilionowych dotacji.Po procesie wójt Edward Łada nie ukrywał emocji. Cieszył się, że został uniewinniony i jak powiedział był przekonany, że podjął słuszne decyzje.

Wyrok nie jest prawomocny. Prokuratura decyzję o ewentualnym odwołaniu się podejmie po zapoznaniu się z pisemnym uzasadnieniem sądu.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę