Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Na święta lodowisko 3 godziny dziennie

Sztuczne lodowisko miejskie w Łomży w tym roku uruchomiono na Mikołajki, ale kilka dni później „z przyczyn technicznych” je zamknięto. I choć jak informuje Wawrzyniec Kłosiński z biura prasowego ratusza trudności techniczne nie ustąpiły, dyrekcja Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zdecydowała się na pewne ryzyko i na okres świąteczny uruchamia 800 metrów kwadratowych lodu, w systemie „awaryjnym”.

Tak więc w dniach 25, 26 i 27 grudnia będzie mozna korzystać z jazdy na łyżwach w godzinach: 15.00 – 16.00, 17.00 – 18.00 i 19.00 – 20.00. Pozostały czas wykorzystany musi być na przerwę techniczną i doraźną konserwację tafli.

Nie wiadomo jeszcze czy MOSiR zdecyduje się na uruchomienie lodowiska po świętach, choćby również w ograniczonym zakresie. Uzależnione to jest m.in. od aury – przy opadach deszczu i dodatniej temperaturze, awaria systemu chłodzenia i maszyn, może uniemożliwić udostępnienie lodowiska zainteresowanym.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę