Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Narwica do Narwi

Zima bywa łaciata, gdy na stalowo-granatowej Narwi pojawią się okrągłe plamy kry. Chętnie sie wraca do takiej fotografii, na której coś się dzieje. Przy szukaniu motywu warto przymrużyć oczy dla wyważenia  walorów tonalnych przestrzeni. Przeciwwagą kompozycyjną dla ciemnego koryta rzeki stała się biel brzegu. Odpowiednikiem płynącej kry są plamy suchych traw i krzaków. Zwartość tematu uzyskano dzięki proporcji jasne-ciemne ale pozostawienie w kadrze fragmentu lewego brzegu dodaje dynamizmu i zamyka obraz lekką asymetrią. Przyjęto plan szachownicy, stąd u góry zamknięcie kompozycji dwoma prostokątami: części łąkowej i zadrzewionej. Zdrowy rozsądek nakazał zachowanie umiaru w podziale obrazu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę