Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Żubr zagląda w oczy „Kurpiowskim laleczkom”

Stanął we wtorek i od razu wzbudził zainteresowanie. Mowa o żubrze w Łomży. Naturalnej wielkości, niestety tylko plastikowe, zwierzę stoi przy ulicy Poznańskiej w Łomży i patrzy prosto na znajdujący się po drugiej stronie łomżyński browar...

- Od razu wzbudził wielkie zainteresowanie – mówią panie z pobliskiej hurtowni.
I chyba nie ma się co dziwić, bo żubr w Łomży jest rzadkością, a w tym miejscu chyba nikt by się go nie spodziewał. Żubr jest bowiem symbolem trunku z którym konkurencyjne boje o rynek północno-wschodniej Polski toczą właściciele łomżyńskiego browaru.
Formalnie jednak „łomżyński” żubr niczego nie reklamuje. Ot po prostu tu stoi i... zagląda w oczy znajdującym się po przeciwnej stronie jezdni „Kurpiowskim laleczkom”.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę