Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z: www.radio.bialystok.pl

Prezydent Łomży nadal może sprawować swoją funkcję

Główne zdjęcie
Prezydent Jerzy Brzeziński

Białostocka prokuratura zawiesiła w obowiązkach prezydenta miasta Jerzego Brzezińskiego, ale sąd to postanowienie uchylił. Uchylił też poręczenie majątkowe w wysokości 20 tysięcy złotych. Postanowienie to jest już prawomocne - poinformował sędzia Andrzej Gołaszewski.

Przypomnijmy, prezydent Jerzy Brzeziński podejrzany jest o przekroczenie uprawnień i niedopełnienie obowiązków przy dzierżawie, a później sprzedaży miejskiej działki przy ul Poligonowej w Łomży. W tej samej sprawie zarzuty usłyszał też wiceprezydent Łomży, Marcin Sroczyński. Prokuratorzy dodatkowo zarzucają mu, że nakłaniał do fałszerstwa i dopuścił się oszustwa przy sprzedaży innej działki.

Prokuratura chce tymczasowego aresztowania prezydenta Sroczyńskiego. Sąd pierwszej instancji się na to nie zgodził, teraz sprawą aresztu zajmie się sąd okręgowy. Obaj prezydenci zgadzają się na podawanie swoich danych.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę