Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 12.11.2009-Targi Pracy Kariera

 

Z informacji otrzymanej z Powiatowego Urzędu Pracy w Łomży powiadamiamy, iż w dniu 20 listopada 2009r. w Dreźnie (Niemcy) odbędą się Targi Pracy Kariera. Głównym celem targów jest rozpowszechnianie ofert pracy polskich pracodawców zainteresowanych zatrudnieniem pracowników zagranicznych lub obywateli polskich, przebywających obecnie na terenie Niemiec.

Targi Pracy Kariera są skierowane do absolwentów i studentów, dlatego też mile widziane będą oferty pracy przeznaczone dla tej grupy odbiorców.

W przypadku zainteresowania ww ofertą prosimy o kontakt z Panią Katarzyną Zajkowską, tel. 86-215-80-15.

 

Zapraszamy!

 

 

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę