Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 10.11.2009-zaproszenie

Szanowni Państwo,

W imieniu Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego SA w Olsztynie oraz Łomżyńskiej Izby Przemysłowo - Handlowej, pragniemy zaprosić Pana/Panią do udziału w bezpłatnych warsztatach Jak chronić własność intelektualną i przemysłową?, które odbędą się 18.11.2009 r. w Hotelu Labirynt w Łomży.

Na spotkaniu uzyskają Państwo wiedzę na temat własności intelektualnej i przemysłowej, na czym polega ich ochrona prawna, jakie korzyści płyną z wykorzystania ochrony prawnej pomysłów, wynalazków, znaków towarowych oraz w jaki sposób ochrona prawna Państwa pomysłów wpływa na podniesienie wartości firmy.

Spotkanie będzie prowadzone przez Panią Jolantę Wąż, która jest pracownikiem Urzędu Patentowego RP, praktykiem w dziedzinie ochrony własności intelektualnej i przemysłowej oraz posiada profesjonalną wiedzę i doświadczenie z zakresu procedur ochrony własności intelektualnej.

We wszelkich sprawach organizacyjnych pytania proszę kierować do Pani Edyty Gawrych, tel/fax 86 216 33 55, e-mail: biuro@iph.lomza.pl.

 

Potwierdzenie zgłoszenia prosimy przesłać faxem pod nr 86 216 33 55 lub na adres biuro@iph.lomza.pl , najpóźniej do dnia 15.11.2009 r.

 

 

 

 

 

 

 

 

Załączniki

Edyta Gawrych
wt, 10 listopada 2009 12:12
Data ostatniej edycji: wt, 10 listopada 2009 12:16:07

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę