Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z: www.radio.bialystok.pl

Marcin Sroczyński nie przyznaje się do winy

Będę codziennie przychodził do pracy - mówi wiceprezydent Łomży, Marcin Sroczyński. Wczoraj (3.XI) usłyszał zarzuty niedopełnienia obowiązków, przekroczenia uprawnień a także oszustwa i namawiania do fałszerstwa. Noc spędził w areszcie. Wiceprezydent uważa, że jest niewinny, prosi również, żeby używać jego pełnego nazwiska. ”Uważam, że te zarzuty są tak niezasadne, że jak najbardziej chcę być Marcinem Sroczyńskim” – mówi. „To, co już się dzieje, jest chyba tylko po to, żeby zdyskredytować moją osobę i osobę prezydenta miasta. Nie zrobiłem nic złego i do końca będę się bronił” – dodaje.

Dzisiaj (4. XI) sąd nie przychylił się do wniosku prokuratury o areszt tymczasowy, dlatego wiceprezydent zapowiada, że wraca do normalnej pracy

Dla mnie najistotniejsze jest w tej chwili to, że sąd nie podzielił żadnego z argumentów prokuratury, nie znalazł żadnego powodu, żeby mi dać poręczenie, odsunąć od pełnionych funkcji czy zastosować jakiekolwiek sankcje w stosunku do mojej osoby” – mówi Marcin Sroczyński. (...)


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę