Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Jesienna Narew

Pejzaż to dla wymagającego fotografa prawdziwe wyzwanie. Niełatwo stworzyć coś przyciągającego wzrok na dłużej, coś zawierającego oprócz widoku miejsca pewien dramatyzm chwili. W tym przypadku udało się trafić we właściwy moment o właściwej porze - gdy trzeba było działać szybko, bo niesamowite ostre oświetlenie zaistniało na krótko. Od strony „kuchni fotograficznej” to był gwałtowny przypływ adrenaliny. Zaskoczenie z nagłego pojawienia się tak oszałamiającego światła w szarości pochmurnego wieczoru, zmusiło do wyścigu z chowającym się słońcem w tempie reporterskiej akcji, bez szansy na wybór najlepszej kompozycji z kilku ujęć. Stres? czy łut szczęścia? - dało w efekcie decyzję najlepszą z możliwych… i za chwilę wszystko znikło. Strzał udało się wykonać w trakcie wiosłowania, w ułamku sekundy na położenie wiosła, gdy kajak tracił rozpęd w momencie „przeskoku” na drugi brzeg przed kolejnym zakrętem, ułatwiającym podróż odcinkami Narwi - co jak wiadomo, po uzyskaniu pewnej wprawy, daje miłośnikom sportów wodnych możliwość szybkiego poruszania się pod prąd…


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę