Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Kredyt na fałszywe zaświadczenie

Kredyt w wysokości niemal 22 tys zł w jednym z łomżyńskich banków chciał zaciągnąć mieszkaniec pobliskiej wsi. Aby dostać pożyczkę przedstawił zaświadczenie o zarobkach, które jak się później okazało było fałszywe. Bankowcy, powiadomili policję, która zatrzymała go gdy przyszedł po odbiór gotówki.

Zatrzymany mężczyzna ma 39 lat i jak podaje policja jest mieszkańcem pobliskiej miejscowości.
Mężczyzna de facto kredytu nie otrzymał, a teraz jeszcze grozi mu kara za przedstawienie w banku  fałszywego zaświadczenia.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę