Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z: www.radio.bialystok.pl

Radni kolneńscy odwołali wicestarostę

Radni kolneńscy odwołali ze stanowiska swojego wicestarostę. Za wnioskiem było dziesięciu radnych, przeciwko siedmiu. Wniosek w tej sprawie zgłosił bez uprzedzenia, już podczas sesji rady powiatu, starosta Henryk Duda. Jak powiedział Radiu Białystok: "wicestarosta utracił zaufanie swojego przełożonego, ponieważ nie realizował jego polityki".

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że chodziło o wydarzenia związane z Warsztatami Terapii Zajęciowej, kiedy to wicestarosta chciał załagodzić konflikt między kierownictwem tej placówki i władzami powiatu. Uczestniczył on w gminnych dożynkach w Kolnie, na których nie było jego przełożonego.

Odwołany właśnie wicestarosta, Stanisław Wiszowaty, przepracował w zarządzie powiatu kolneńskiego na stanowiskach wicestarosty i starosty ponad 9 lat.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę