Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 maja 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z: www.radio.bialystok.pl

Jesienne Targi Ogrodnicze w Szepietowie

Jesień to najlepsza pora na sadzenie róż oraz drzew i krzewów liściastych - ale nie tylko takie sadzonki znajdą się w ofercie rozpoczynającej się w sobotę imprezy ogrodniczej w Szepietowie. Odbywające się po raz 15. Jesienne Targi Ogrodnicze "Jesień w sadzie i ogrodzie" oraz towarzyszące im Targi Pszczelarskie, jak zwykle ściągną na tereny Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego szkółkarzy z całej Polski. Miłośnicy przydomowych sadów będą mogli wybierać z kilkuset oferowanych odmian drzew - jabłoni, grusz, wiśni, czereśni, brzoskwini, moreli, leszczyny, orzecha oraz krzewów oraz krzewów owocowych.

W bogatej ofercie proponowane będą także coraz popularniejsze nasadzenia na żywopłoty, w tym nowe odmiany w naszym regionie oraz rośliny szczepione, pienne i formowane. Podczas odbywających się równolegle Targów Pszczelarskich zakupić będzie można nie tylko miody, ale także pozostałe produkty pasieczne.

Tradycyjnie już szepietowskim targom towarzyszą imprezy doradcze - w sobotę (17.10) o 9.30 będzie można poznać tajniki "Zarządzania gospodarstwem ekologicznym w zgodzie z prawem i naturą", na niedzielę (18.10) przygotowano specjalistyczną prelekcje dla pszczelarzy.

W oba targowe dni można też będzie poznać w praktyce jak tłoczyć i przygotować olej na biopaliwa.

Jesienne Targi ogrodnicze i Targi Pszczelarskie odbywają się na terenach PODR w Szepietowie od 9.00 do 16.00.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę