Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Zakupy w hipermarkecie za dwa lata

Główne zdjęcie
„Galerię Łomżyńską” zaprojektowali architekci Broadway Malyan we współpracy z firmą EKO-System Białystok.

Wiosną powinna rozpocząć się budowa pierwszego w Łomży hipermarketu. Datę rozpoczęcia inwestycji Irlandzkiej Grupy Inwestycyjnej, który ma wybudować duże centrum handlowe na działkach po nieistniejących już Zakładach Przemysłu Bawełnianego „Narew” w Łomży, podał serwis europaproperty.com. Na razie zbierane są wszystkie niezbędne dokumenty. W łomżyńskim ratuszu właśnie wszczęto postępowanie w sprawie wydania pozwolenia na budowę centrum handlowo – usługowego „Galeria Narew” wraz z wewnętrznymi drogami dojazdowymi i parkingami naziemnymi oraz urządzeniami infrastruktury technicznej.

Zgodnie z zapowiedziami Irlandzka Grupa Inwestycyjna budowę centrum handlowego w Łomży rozpocznie wiosną 2010 roku, a całość inwestycji do użytku ma być oddana jesienią 2011 roku. W nowoczesnym centrum handlowym o powierzchni najmu sięgającej 46 tys m.kw. mają być dwa hipermarket – spożywczo-przemysłowy i budowlany, oraz m.in. dwukondygnacyjna galeria handlowa z powierzchniami handlowymi, usługowymi i gastronomicznymi oraz kompleksem kinowym. Jednym z ważniejszych dzierżawców będzie sieć „H & M”, która - jak podaje serwis europaproperty.com  - w „Galerii Łomżyńskiej” wynajmie powierzchnię 1400 m2.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę