Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

OSM Piątnica na szczytach...

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy zajęła drugie miejsce w rankingu zakładów mleczarskich redakcji AgroTrendy. Konkurs zorganizowano po raz szósty. OSM Piątnica zdobyła za to tytuł Lidera Dotacji, czyli najlepszej mleczarni w pozyskiwaniu środków z Unii Europejskiej.

Ranking wyłonił zwycięzców w klasyfikacji generalnej: Liderów Polskiego Mleczarstwa, ale także w kategorii ekspansji, eksportu, efektywności i dotacji. Generalnie wygrało DANONE Sp. z o.o., przed OSM w Piątnicy i Spółdzielnią Mleczarską Gostyń. „Nasza” OSM Piątnica poza wicemistrzostwem w klasyfikacji generalnej i zdobyciem pierwszego miejsce w kategorii dotacji,  zajęła jeszcze drugie miejsce w kategorii ekspansja i trzecie w efektywności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę