Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Poprawia się...

Główne zdjęcie
Południe, skwer przy ul. Kopernika

Po wczorajszym ataku zimy, choć jeszcze leży trochę śniegu, pogoda powoli stabilizuje się. Do dziesiątek, jeśli nie setek miejscowości w regionie, które wczorajsza nawałnica odcięła od dopływu prądu powraca zasilanie. Po godzinie 9.00 bez prądu pozostawało jeszcze około półtora tysiąca gospodarstw wokół Łomży. Wczoraj – według danych energetyków prądu w regionie mogło nie mieć nawet kilkanaście tysięcy odbiorców, a w całym województwie podlaskim nawet 90 tysięcy domów.

Także synoptycy przekazują lepsze informacje niż wczoraj. Dziś będzie cieplej do + 5 st. C., mniej wietrznie – wiatr słaby i umiarkowany północno wschodni i wschodni, pochmurno, ale możliwe są przejaśnienia. Jeśli wystąpią opady to tylko okresowe i słabe.  
W nocy synoptycy przewidują zachmurzenie duże, a okresami opady deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna od 0 do 1°C. Wiatr słaby z kierunków wschodnich.
W najbliższych dniach nie należy natomiast liczyć na gwałtowną poprawę pogody.  Co najmniej do niedzieli pochmurno, możliwe słabe opady deszczu i temperatura od 2 do 5 st. Celsjusza.

cz
cz, 15 października 2009 09:41
Data ostatniej edycji: cz, 15 października 2009 09:43:18

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę