Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Dawna poliklinika „pod młotek”

Położony przy zbiegu Kolegialnej i Wiejskiej budynek dawnej „polikliniki” będzie sprzedany. Obiekt na sprzedaż wystawia terenowe biuro Agencji Mienia Wojskowego w Olsztynie. Na razie nie wiadomo kiedy odbędzie się przetarg (prawdopodobnie w styczniu), ale wiadomo ile chce za nieruchomość Agencja. Budynek o powierzchni ponad 500m2, wraz z dwa razy większą działką i znajdującymi się na niej garażami został wyceniony na 600 tys zł.

Wybudowany w 1947 roku jednopiętrowy budynek ostatnio użytkowany była jako obiekt Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Dotychczas wykorzystywany był administracyjnie, ale po adaptacji – zdaniem specjalistów z AMW – można go wykorzystać na cele usługowo-handlowe lub mieszkaniowe.
Dodajmy tylko, że budynek jest wpisany do ewidencji zabytków.

cz
cz, 15 października 2009 07:09
Data ostatniej edycji: cz, 15 października 2009 07:17:08

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę