Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Litwini budują drogę w pobliżu Szczuczyna

Na 12,3 mln zł opiewa kontrakt na przebudowę 5,5 km drogi krajowej nr 58 na odcinku od Szczuczyna do granicy województwa podlaskiego w kierunku miejscowości Świdry. Jak informuje GDDKiA inwestycję realizuje firma litewska AB „Kauno tiltai”. Na zakończenie prac ma nieco ponad rok.

Roboty drogowe rozpoczęły się na początku października. Na 5,5 km odcinku zbudowana zostanie nowa konstrukcja drogi o nośności 100 kN na oś, położona będzie nowa nawierzchnia, a jezdnia zostanie poszerzona z 5 metrów obecnie, do 6 metrów na obszarach niezabudowanych i 7 metrów na terenie zabudowanym. Poza tym przebudowany zostanie most na rzece Wissa, skorygowane łuki, powstaną też nowe zatoki autobusowe i zjazdy do posesji.

Po zakończeniu prac jesienią 2010, od Białej Piskiej w województwie warmińsko-mazurskim po Szczuczyn w podlaskim kierowcy będą korzystać z nowoczesnej drogi.

cz
pon, 12 października 2009 08:47
Data ostatniej edycji: pon, 12 października 2009 09:52:18

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę