Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 07.10.2009

 

Dnia 8 października br. (czwartek) o godz. 17.00 w siedzibie ŁIP-H odbędzie się spotkanie Rady Izby z Radnymi Miasta klubem politycznym Platformy Obywatelskiej. Podczas spotkania zostaną poruszone bieżące sprawy dotyczące przedsiębiorców, m.in. podatków lokalnych, Łomżyńskiej Starówki. Zainteresowane osoby zapraszamy na spotkanie. Istnieje również możliwość przekazania Państwa pytań, które zostaną przedstawione Radnym, a które to prosimy kierować na adres: biuro@iph.lomza.pl

Ponadto informujemy, iż dnia 13.10.2009r. (wtorek) przedstawiciele Rady Izby umówieni są na spotkanie z Panem Prezydentem Jerzym Brzezińskim. Zapraszamy Państwa do przesyłania drogą mailową wniosków, pytań, problemów, które za naszym pośrednictwem zostaną omówione podczas spotkania.

 

 

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

Edyta Gawrych
śr, 07 października 2009 15:24
Data ostatniej edycji: śr, 07 października 2009 15:30:51

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę