Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Narew

Pożegnanie lata nad Narwią. Warto szukać zamknięcia kompozycji w domyślne ramy, tu udało się zrównoważyć ukośną linię fal rozcinanych łodzią, trzciną nachyloną pod tym samym kątem, co połączyło wszystkie elementy  obrazu w zwartą opowieść o ulotnej chwili powrotu do domu. Charakterystyczna dla naszej Narwi wysoka skarpa, zamieszkała  - jakżeby inaczej: przez jaskółki brzegówki, już zaczynająca zmieniać światło od słońca chylącego się ku zachodowi... Oddalający się perkot motorka i znowu cisza, w której słychać przelot ważki…


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę